قوانین خرید از دنتال مد

قوانین استفاده از خدمات انلاین وبسایت دنتال مد

بنام خداوند نیکی ها و با عرض سلام خدمت شما کاربر گرامی ؛

استفاده شما از بخش فروشگاه خدمات انلاین وب سایت دنتال مد به آدرس “https://dentalmed.ir”  به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات منظور از “دنتال مد” ادرس اینترنتی “https://dentalmed.ir”می باشد .

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “دنتال مد” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند. همچنین “دنتال مد” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

١ – خدمات و محتویات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی و غیر تجاری شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده از سرویس ها و محتویات وب سایت جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات “دنتال مد” برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

۲ – کاربران می بایست قبل یا ضمن خرید در وب سایت دنتال مد عضو شده و  هنگام  سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۳- قیمت تمامی محصولات و خدمات ارائه شده در “دنتال مد” به طور شفاف در صفحه محصول و هم در سبد خرید ذکر شده و مشتری موظف می باشد ، قبل از خرید از قیمت کالا مطلع شده و سپس اقدام به خرید نماید. در غیر این صورت عودت وجه به دلیل عدم توجه به قیمت محصول مقدور نخواهد بود.

۴- کاربر موظف هست قبل از خرید از “دنتال مد” به طور کامل توضیحات خدمات ، آموزش ها یا فایل ها را به دقت مطالعه و با نیاز خود تطبیق دهد و سپس اقدام به انجام فرایند خرید نماید . در غیر اینصورت “دنتال مد” هیچ گونه مسئولیتی در قبال عودت وجه نخواهد داشت.

۵- کاربر میتواند قبل از خرید از وبسایت ” دنتال مد ” در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در ارتباط با محصول مورد نظر ، از روش های ثبت شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار کند و پس از آن اقدام به خرید نماید. در غیر اینصورت “دنتال مد” هیچ مسئولیتی را درقبال عودت وجه نخواهد داشت.

۶- “وبسایت دنتال مد” موظف و متعهد می شود در صورت هرگونه مشکل فنی در دریافت محصول پس از خرید ، از طرق مختلف ثبت شده در بخش تماس با ما پاسخگوی مشتری باشد.مدت زمان پشتیبانی خرید می تواند تا ۲۴ ساعت طول کشد.

۷- در برخی دوره ها و مناسبت ها، وبسایت ” دنتال مد ” برخی کدهای تخفیف را ارائه می دهد. کاربر موظف است قبل از خرید از وجود یا عدم وجود تخفیف  از طریق تماس با بخش پشتیبانی سایت نسبت به وجود کدهای تخفیف آگاه شود. در صورت عدم استفاده از کدهای تخفیف فعال، پس از خرید مبلغ تخفیف عودت داده نخواهد شد.

۸- “وبسایت مدنتال مد” متعهد می شود در صورت هرگونه مشکل فنی ثابت شده در خدمات و محصولات ارائه شده ، نسبت به رفع آن اقدام و در غیر اینصورت وجه آن را به طور کامل به مشتری عودت نماید.

۹- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی dentalmed.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال Email از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در وب سایت، با شما تماس نمی گیریم.

۱۰- “وبسایت دنتال مد ” اطلاعات مشتریان خود را در اختیار هیچ فرد حقیقی یا حقوقی نخواهد گذاشت مگر با دستور از مراجع قضایی.

۱۱- بررسی نهایی و علمی کلیه محتوای سایت قبل از هرگونه پرزنت و ارائه, بر عهده دریافت کننده می باشد.  لذا وب سایت دنتال مد هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.  صرفا در صورتی که مشتریان محترم نقص علمی در محتوای دریافتی مشاهده کردند کافیست از طریق روشهای ارتباطی سایت با ما تماس,  با ذکر منبع اعلام و کل مبلغ خود را دریافت نمایند.

۱۲ – در محصولات دارای پشتیبانی و پاسخگویی علمی ، مدت پشتیبانی صرفا همان مقدار (روز/ماه) اعلام شده در صفحه محصول خواهد بود. و پس از سپری شدن مدت مذکور ، پشتیبانی مجدد مشروط به تایید مدیر فنی و با اخذ وجه می باشد. از طرفی کلیه پشتیبانی ها صرفا در حیطه علمی مرتبط با محصول مورد نظر می باشد و ارائه پشتیبانی علمی خارج از چارچوب و محتوای آموزش خریداری شده نخواهد بود.

رسیدگی به شکایات 

۱۳- کاربران و خریداران در صورت داشتن هرگونه شکایت یا مشکلی میتوانند از طریق طرق مختلف ذکر شده در بخش تماس با ما اقدام کنند ، وبسایت “دنتال مد” متعهد میشود در اسرع وقت شکایات را بررسی و در چارچوب قوانین فوق الذکر نسبت به حل اختلاف اقدام نماید.

جهت ورود به بخش تماس با ما کلیک کنید .

پیروز باشید .