راهنمای خرید آنلاین از سایت دنتال مد

روش پرداخت آنلاین

بنام خدا و عرض سلام خدمت شما ؛ از اینکه سایت دنتال مد رو برای خرید آنلاین خدمات مورد نیازتون انتخاب کردید بسیار خرسندیم و امیدوار هستیم که بتونیم رضایت شما رو جلب کنیم . در ادامه با آموزش نحوه خرید آنلاین از سایت در خدمت شما هستیم ، با ما همراه باشید….

در ابتدا خدمت شما عارض می شویم که وبسایت ما دارای ضمانت پرداخت زرین پال می باشد به این معنی که اطلاعات ما نزد درگاه پرداخت (لوگوی زرد  گوشه چپ و پایین سایت) موجود بوده و درصورت عدم پشتیبانی خرید از طرف ما ، میتوانید پیگیری و طرح شکایت کنید. لذا با اطمینان می توانید از وبسایت ما خرید نمایید. چرا که به قطع به محصولی که خرید کردید خواهید رسید.

برای مشاهده راهنمای کامل خرید انلاین ویدئوی زیر را مشاهده نمایید و چنانچه هرگونه ابهامی داشتید از طریق واتساپ یا تلگرام و یا تماس با ما در ارتباط باشید. ارتباط در واتساپ پیشنهاد می شود.

روش پرداخت بانکی :

در صورتی که امکان پرداخت اینترنتی طبق روش بالا رو ندارید ، میتوانید با ما تماس بگیرید و یا مبلغ محصول مورد نظرتون رو به شماره کارت زیر واریز کنید و سپس اطلاعات پرداخت رو برای ما بفرستید ، تا محصول درخواستیتون برای شما فعال شود.

شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۱۹۲۵۴۸۰۷۲۹  بنام داود وکیلی نزد بانک ملی

روش پشتیبانی محصولات /مشاوره و خرید

  1. بدین منظور می توانید به شماره 09211054245 در واتساپ/تلگرام/سروش/بله/پیامک بسته به دسترسی تون پیغام بگذارید . ترجیح ما پیام در واتساپ یا تلگرام می باشد. در اولین فرصت به ترتیب اولویت پاسخگوی شما خواهیم بود.
  2. از طریق دکمه گفتگوی آنلاین گوشه سایت می توانید پیغام خود را برای ما ارسال نمایید. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

توجه : به پیام های ارسالی شما از ساعت 7 صبح تا 23 شب، در همان روز پاسخ داده خواهد شد.

امیدوار هستیم که بتوانیم رضایت شما رو با ارائه محصولات با کیفیت جلب کنیم .